Warszawa, Wesoła, ul. 1 Praskiego Pułku WP

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 500 000 PLN
Powierzchnia
300 m2
Liczba pokoi
5

Wyjątkowa oferta, do sprzedania cukiernia z tradycjami położona blisko stacji SKM w Wesołej, na parterze piętrowego domu z użytkową piwnicą, z 1969 roku, rozbudowany w 1984, o łącznej powierzchni 300 m2. Znakomita lokalizacja.

W budynku na parterze pomieszczenia produkcyjno-socjalne o powierzchni 109 m2, dostosowane na cele gastronomiczno-produkcyjne, w tym sklep z wejściem bezpośrednio z ulicy. Pełne wyposażenie produkcyjno-handlowe cukierni, wieloletnia tradycja i wierni klienci.

Dzięki znakomitej lokalizacji istnieje również możliwość zmiany profilu na inny, niekoniecznie związany z gastronomią.

Dom posadowiony na narożnej działce o powierzchni 700 m2, ogrodzonej trwale wysokim metalowym ogrodzeniem (nie siatką). Na posesji wolno stojący garaż na 2 samochody i przestronny budynek gospodarczy. Woda i kanalizacja miejskie, ogrzewanie na gaz i alternatywnie na piec węglowy.

Dom z cegły, otynkowany, pokryty blacho-dachówką, okna plastikowe i częściowo aluminiowe.
Na piętrze taras, 2 furtki wejściowe i szeroka brama wjazdowa.

Dom składa się w części mieszkalnej z 4 sypialni, salonu o powierzchni 37 m2, 2 niezależnych kuchni, 3 łazienek, 2 klatek schodowych i holu.

Nieruchomość o ogromnym potencjale, przestronny, wygodny dom, ciekawa propozycja dla aktywnych z pomysłem! Szybki i wygodny dojazd do Warszawy.

Oglądanie bezpłatne, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Polecam obejrzenie na żywo!

  • Internet: Tak
Aldona Corbrejaud

Aldona Corbrejaud

Opiekun Klienta ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem/łam poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu