Radzymin, ul. Wołomińska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 400 PLN
Powierzchnia
110 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
0

Szukasz idealnego miejsca na otworzenie restauracji? Duże, wygodne, z ogródkiem i z dużym ruchem okolicznych mieszkańców?

Nowy, funkcjonalny lokal usługowy pod każdą działalność, również gastronomiczną z alkoholem! Lokal o powierzchni 110m2, stanowiący połowę wolnostojącego budynku (drugą część obecnie zajmuje sklep dyskontowy znanej sieci), z własnym przyłączem wodno-kanalizacyjnym, gazowym i elektrycznym (22kW).

Estetyczny, nowoczesny wygląd, duże witryny, funkcjonalne rozplanowanie powierzchni, możliwość własnej aranżacji wnętrza. Trzy wejścia (w tym jedno od zaplecza). Przygotowane zaplecze socjalne i toaleta, na podłodze w całym lokalu położona terakota.

Budynek posadowiony na działce 712m2, na której znajdują się miejsca postojowe oraz można urządzić ogródek letni.

Jest zamontowany alarm oraz okablowanie do monitoringu. Budynek można przystosować do każdego rodzaju działalności, w szczególności gastronomicznej.

Budynek przy zjeździe z obwodnicy Radzymina, z wygodnym dostępem zarówno dla mieszkańców Radzymina, jak i przejeżdżających trasą Warszawa-Białystok. Duży ruch, dodatkowo do pozyskania klienci korzystający z nowego sklepu spożywczego otwartego w drugiej części tego samego budynku!

Prawdziwa perła! Gorąco polecam i zapraszam!

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Witryna: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 380
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
Aldona Corbrejaud

Aldona Corbrejaud

Opiekun Klienta ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu