Warszawa, Śródmieście, ul. Widok

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 500 PLN
Powierzchnia
65 m2

Trzypokojowy lokal do wynajęcia, o powierzchni 65m2, piętro 3/4 (nie ma windy), w kamienicy z 1950 roku. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji przy ulic Widok. Ścisłe centrum miasta, obok Rotundy. Pod lokalem przystanek autobusowy i tramwajowy. Do stacji metra 1min, po PKP Śrómeiście 2min. Dużo atrakcji miasta, teatry, restauracje, sklepy.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
- pokój 1;
- pokój 2;
- pokój 3;
- łazienka z prysznicem;
- Aneks kuchenny;

Wysokie mieszkanie po gruntownym remoncie, przy udziale architektów. Mieszkanie posiada zamek na kod, można do niego wchodzić bez użycia klucza.

Cena: 3500zł + prąd. Kaucja wymagana.

Oglądanie bezpłatne. Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania Umowy Najmu.

Karolina Buda

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem/łam poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu