Warszawa, Śródmieście, ul. Górnośląska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 500 PLN
Powierzchnia
75 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 na 3 piętrze ( z 5) kamienicy z 1926 roku ( z windą) przy ul. Górnośląskiej w Śródmieściu.

Doskonała lokalizacja w zielonej części Śródmieścia. Dookoła pełna infrastruktura miejska: sklepy, punkty usługowe.
W odległości spaceru znajdują się: Łazienki Królewskie, Park Ujazdowski, Plac Trzech Krzyży, jak również Ośrodek Sportowy Agrykola, Hala Torwar, stadion Legii Warszawa, szkoły podstawowe, prestiżowe liceum im. Stefana Batorego, teatr Buffo. O wartości
W bliskim sąsiedztwie liczne ambasady.Świetna lokalizacja zarówno pod względem korzystania z komunikacji miejskiej jak i samochodu. Nie ma problemu z miejscami parkingowymi.

Mieszkanie po generalnym remoncie, mieści się w jednej z niewielu zachowanych, historycznych kamienic warszawskich, wybudowanej w latach 1924-26 wg. projektu Mariana Lalewicza.

Z uwagi na charakter budynku i bardzo prestiżową lokalizację lokal jest idealny zarówno na cele mieszkalne jak i biurowe.

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, w pełni wyposażonej kuchni, łazienki z wanną oraz przestronnego przedpokoju.

Cena: 4500 zł + 750 zł czynsz administracyjny + prąd i woda według zużycia. TV i internet do decyzji Najemcy.

Kaucja zwrotna 5900 zł.

Zapraszam do bezpłatnego oglądania mieszkania. Prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Polecam !

Iwona Kowalska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem/łam poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu