Warszawa, Mokotów, ul. Magazynowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 600 PLN
Powierzchnia
75 m2
Piętro
0

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 75m2 położony na parterze nowoczesnego 5-piętrowego budynku z 2016 roku. Lokal składa się z dużej sali, dwóch szatni z prysznicami oraz zaplecza socjalnego z wc, dotąd był wykorzystywany na salę fitness. Na podłodze deska/terakota, ściany wyłożone lustrami. Doskonała propozycja na siłownię, studio jogi, szkołę tańca, a po dostosowaniu - na salon fryzjerski, kosmetyczny, gabinet stomatologiczny, punkt apteczny, a także na sklep lub punkt usługowy.

Dwa wejścia do lokalu, jedno od strony ciągu komunikacyjnego z witrynami, drugie bezpośrednio z klatki schodowej w budynku. W lokalu zainstalowana klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, telewizja (telewizor na ścianie), alarm.

Dogodna lokalizacja, w okolicy w ostatnich latach powstało dużo nowych apartamentowców, w których mieszkają młodzi ludzie (single, pary lub młode rodziny). Tuż obok mokotowskie zagłębie biurowców Mordor, a także nowa siedziba TVP. Dużo miejsc parkingowych w okolicy, wygodny dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaje i autobusy przy ul. Wołoskiej lub przy ul. Woronicza), tylko 500m w linii prostej do stacji metra Wierzbno.

Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym, dodatkowo płatne 300 zł.

Cena: 5600 zł netto + 420 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media (co, woda) + prąd zgodnie z zużyciem+ ewentualne dopłaty za ponadnormatywne zużycie. Wymagana kaucja.

Właściciel wystawia faktury VAT.

Dostępne od zaraz.

Oglądanie bezpłatne, prowizja płatna dopiero po podpisaniu Umowy Najmu.

Ilona Podwika

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu