Warszawa, Mokotów, ul. Belwederska

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 700 PLN
Powierzchnia
113 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
5

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 113m2, piętro 5/5 (brak windy), w kamienicy z 1955r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Belwederskiej, Sielce. Prestiżowa lokalizacja. Przy budynku znajduje się przystanek autobusowy w pętlą przesiadkową. Nieopodal znajduje się Park Morskie Oko ze stawem, pałac Szustra i pomnik Jana Matejki. Zaraz dalej znajdują się Łazienki Królewskie z pałacem Na Wyspie.

Mieszkania składa się z II poziomów: parteru oraz zabudowanej antresoli.

Na dole znajdziemy nowoczesną wyspę kuchenną, strefę jadalnianą z miejscem do wypoczynku, salon , łazienkę w nowoczesnym, lecz przytulnym stylu oraz zabudowane garderobiane szafy.

W dowolny sposób można zaaranżować dwa pomieszczania ukryte za szklanymi drzwiami. Jedno pomieszczenie jest ślepe i nadaje się idealnie na garderobę / schowek a drugie widoczne na zdjęciach to pełno wymiarowy pokój / biuro.

Część górna to strefa prywatna: sypialnia połączona z wbudowaną w podłogę wanną oraz oddzielna łazienka i garderoba. Z okien rozpościera się widok na panoramę Warszawy, a budynek otoczony jest historycznymi kamienicami.

W mieszkaniu zainstalowano klimatyzacje.

Cena: 4700 zł + 200zł zaliczki na prąd i woda. Kaucja jednomiesięczna.

Dostępne od zaraz.

Oglądanie bezpłatne. Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania Umowy Najmu.

Karolina Buda

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem/łam poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu