Warszawa, Śródmieście, ul. Rozbrat

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 000 PLN
Powierzchnia
125 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
4

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 125m2, piętro 4/5, 1935r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Rozbrat, Powiśle. Znakomicie skomunikowane z całą Warszawą. W pobliżu dwa parkingi strzeżone.

Mieszkanie składa się z trzech sypialni, dużego salonu z jadalnią, osobnej kuchni, dwóch łazienek. Jest w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie niedawno całkowicie odnowione, jasne, bardzo klimatyczne, z widokiem na park i historyczny budynek Liceum Batorego. Dodatkowym atutem jest działający kominek.

Cena: 4000zł + 950zł (czynsz administracyjny, zaliczki za media).
Kaucja: 6000zł

Oglądanie bezpłatne. Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania Umowy Najmu.

Ilona Podwika

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem/łam poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu