Warszawa, Żoliborz, ul. Gwiaździsta

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 400 PLN
Powierzchnia
158 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
10

Pięciopokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 158m2, piętro 10/11, 2007r. przy ulicy Gwiaździstej, Stary Żoliborz.

Bezpośrednio pod budynkiem przystanek autobusowy, z którego w ciągu 5 minut można dotrzeć do metra Plac Wilsona. Dojazd do centrum zajmuje około 20 min. W bloku znajdują się lokale usługowe oraz 2 sklepy spożywcze. Niedaleko liczne lokale usługowe, sklepy spożywcze w tym markety, szkoły, urząd pocztowy, kościół, itp.

Mieszkanie składa się z salonu 45m2, kuchni 14m2, czterech sypialni (18 m2+) z wyjściem na indywidualny balkon (o powierzchni odpowiednio 6m2, 16m2, 14m2, 12m2), dwóch łazienek (3m2 i 5,5m2) oraz garderoby. Z każdej sypialni wyjście na balkon natomiast z salonu na taras o powierzchni 30m2. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Do mieszkania przynależą trzy miejsca postojowe oraz komórka lokatorska w cenie najmu.

Cena: 7400zł + 1440zł (czynsz administracyjny i zaliczki na media) + opłaty za prąd i nadwyżkowe zużycie mediów. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Do wynajęcia od września.

Oglądanie bezpłatne. Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania Umowy Najmu.

Dominika Dobosz

Dominika Dobosz

Opiekun Klienta ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem/łam poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu