Warszawa, Bielany, ul. Dorycka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 800 PLN
Powierzchnia
37 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 37 m2, piętro 2/10 (z windą), 1974 r. Mieszkanie znajduje się przy ul. Doryckiej, Bielany. Ok 10 min na piechotę do stacji metra Młociny.

Niedaleko Las Bielański, Las Młociński, Galeria Młociny, dużo sklepów i punktów usługowych. Widok z okien na ogródki działkowe.

Na mieszkanie składają się dwa pokoje: większy połączony oknem z kuchnią, mniejszy z szafą wnękową. Łazienka z wanną. Jest tuż po remoncie, umeblowane, wyposażone w sprzęt AGD i router Wi-Fi, na podłogach terakota i panele, w oknach rolety.

Cena 1800 zł + czynsz 400 zł + opłaty (prąd i gaz, dla 2 osób od lat w sumie kwota 80-100 PLN). Kaucja 2200 zł.

Dostępne zaraz, zapraszam!

Oglądanie bezpłatne. Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania Umowy Najmu.

Dominika Dobosz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem/łam poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu