Warszawa, Wola, ul. Jana Długosza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 200 PLN
Powierzchnia
38 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Przestronna kawalerka o powierzchni 38 m2 na 1 piętrze ( z 4) budynku z 1960 r. przy ul Jana Długosza na Woli.

Dogodna lokalizacja, w pobliżu niezbędne sklepy, punkty usługowe, przychodnia. Wygodna komunikacja: bardzo blisko do powstającego przystanku metro Młynów (ul. Górczewska – ul. Syreny) oraz do przystanków autobusowych i tramwajowych.

Mieszkanie po generalnym remoncie, obejmującym również wymianę instalacji elektrycznej, w pełni umeblowane i wyposażone w nowy sprzęt AGD.
Urządzone funkcjonalnie, z pomysłowym zagospodarowaniem wnętrza i dbałością o estetykę wykończenia.

Z przedpokoju wejście do łazienki, a po przeciwnej stronie do garderoby i do pomieszczenia gospodarczego - schowane w ścianie z lustrami. Pokój i kuchnia posiadają oddzielne podwójne okna. W rogu pokoju duża garderoba całkowicie zamknięta z wewnętrznym oświetleniem, druga garderoba w przedpokoju.

Miejsce parkingowe bezpłatne przed domem.

Cena: 2200 zł + 416 zł ( czynsz administracyjny) + prąd + ewentualne ponadnormatywne zużycie wody. TV i internet do decyzji Najemcy.

Kaucja zwrotna 2200 zł. Umowa najmu okazjonalnego.

Oferta dla osób niepalących.

Zapraszam do bezpłatnego oglądania mieszkania. Prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Polecam !

Joanna Ciepiel

Joanna Ciepiel

Opiekun Klienta ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu