Warszawa, Bielany, ul. Stefana Żeromskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 700 PLN
Powierzchnia
38 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
5

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 38 m2, piętro 5/10, 2015r. Wygodna lokalizacja pod względem komunikacyjnym, przy bloku stacja metra Słodowiec, autobusy i tramwaje. Niedaleko wjazd na Trasę Toruńską. W niedalekiej odległości kilka parków, a także Las Bielański.

Mieszkanie jest w wysokim standardzie, składa się z kuchni połączonej z salonem, osobnej sypialni oraz łazienki. W mieszkaniu znajduje się klimatyzacja, zmywarka, pralka, piekarnik oraz wszystkie niezbędne meble. Dodatkową powierzchnię stanowi balkon.

Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym (ok. 200 zł).

Cena: 2700 zł (w tym czynsz)+ prąd. Kaucja 2700 zł

Oglądanie bezpłatne. Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania Umowy Najmu.

Dominika Dobosz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem/łam poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu