Warszawa, Wola, ul. Nowolipki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 50 m2, piętro 1/4, 1955 r. Mieszkanie mieści się przy ul. Nowolipki, Śródmieście.

Blisko pl. Bankowego, metra, każdej komunikacji miejskiej. Usytuowane w spokojnej, cichej okolicy Warszawy, ale jednocześnie w centrum. Blisko parku Krasińskich, kina Muranów.

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (11m2, 12m2), salonu z kuchnią i jadanią (18m2), przedpokoju (6m2) i łazienki (3m2). Jest umeblowane, wyposażone w nowoczesną kuchnię oraz sprzęt RTV, AGD. W jednym z pokoi jest rozkładana kanapa 2-osobowa (brak na zdjęciu), a w drugim łóżko na stelażu.

W mieszkaniu ogrzewanie, ciepła i zimna woda, kanalizacja są miejskie. W całym budynku wszystkie instalacje są nowe, a budynek cały odnowiony, odrestaurowany.

Przed domem znajdują się miejsca parkingowe umożliwiające bezpłatne parkowanie autem.

Cena: 2500zl + 550zl (czynsz lokalu oraz zaliczki na wodę i ogrzewanie) + prąd + media ponad zryczałtowaną opłatę eksploatacyjna z czynszu. Kaucja: 3000 zł.
Wolne od końca lipca 2020r. Bez zwierząt.

Oglądanie bezpłatne. Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania Umowy Najmu.

Dominika Dobosz

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem/łam poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu