Warszawa, Praga-Północ, ul. Strzelecka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 300 PLN
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
2

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, piętro 2/4, w nowym bloku z 2020r. przy ul. Strzeleckiej, Praga-Północ.
Bardzo dobra lokalizacja, tylko 300m do metra Szwedzka, niedaleko przystanki linii tramwajowych i autobusowych. W okolicy liczne sklepy, kawiarnie i punkty usługowe. Nowoczesny budynek w stylu kamienicy z wewnętrznym patio, w parterze budynku lokale usługowe.

Mieszkanie jest zupełnie nowe, składa się z salonu z aneksem kuchennym (obecnie kuchnia jest w trakcie wykończenia), sypialni i łazienki. Czeka na pierwszego najemcę.

Mieszkanie jest bez mebli, możliwe domeblowanie i doposażenie przez właściciela po uzgodnieniu z Najemcą.

Cena: 3300zł + 500zł czynsz administracyjny z zaliczkami na media + opłaty licznikowe. Wymagana kaucja. Dostępne od października.

Oglądanie bezpłatne, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu.

Natalia Królak

Natalia Królak

Opiekun Klienta ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem/łam poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu