Warszawa, Praga-Południe, ul. Międzynarodowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
56 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Dwupokojowe do wynajęcia, o powierzchni 56 m2, piętro 1/4, 2018 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Międzynarodowej na Saskiej Kępie. W okolicy pełna infrastruktura: szkoły, sklepy, kluby fitness, kawiarnie, restauracje. Szybki dojazd do centrum komunikacją miejską -15 min, (autobus 102, 158 i tramwaj 9, 24). Bardzo dobra lokalizacja z pełną infrastrukturą handlowo- usługową daje duży komfort mieszkania w niedalekim otoczeniu sklepów spożywczych, piekarni, restauracji.

Mieszkanie składa się z :
- dwóch oddzielnych pokoi
- kuchni z jadalnią
- łazienki
- przestronnego holu

Mieszkanie wyposażone w niezbędne meble i sprzęty AGD (pralka, kuchnia gazowa z piekarnikiem, lodówka). Bardzo dobra lokalizacja z pełną infrastrukturą handlowo- usługową daje duży komfort mieszkania w niedalekim otoczeniu sklepów spożywczych, piekarni, restauracji. Mieszkanie idealne dla niezależnych pracujących lub uczących się osób.

Cena: 2500 zł + opłaty za media ok. 250 zł. Kaucja 3000 zł. Dostępne od zaraz. Zabronione posiadanie zwierząt.

Oglądanie bezpłatne. Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania Umowy Najmu.

Mariola Cieśla

Mariola Cieśla

Opiekun Klienta ds. Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem/łam poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu