Warszawa, Mokotów, ul. Pory

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 500 PLN
Powierzchnia
58 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 58 m2, piętro 7/7, 2010 rok. Mieszkanie znajduje się w pobliżu Pól Mokotowskich na ulicy Pory.

Mieszkanie jest w pełni klimatyzowane. Lokal składa się z salonu z kuchnią, sypialni, łazienki oraz balkonu. Jest umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. W salonie i sypialni TV. Łazienka jest piękna z duża wanna. Mieszkanie odnowione, wiec jest czysto i pachnąco.

Dodatkowo są do wynajęcia miejsca w garażu podziemnym 1 lub 2 w cenie 300 pln za jedno. Możliwość wystawiania faktur VAT .

Cena 3500zł + media wg zużycia (prąd i woda). Kaucja 3500 zł.

Oglądanie bezpłatne. Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania Umowy Najmu.

Ilona Podwika

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu