Warszawa, Śródmieście, ul. Ludwika Waryńskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 000 PLN
Powierzchnia
61 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
3

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 61m2, piętro 3/5 (jest winda), rok budowy 1960. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Waryńskiego (Śródmieście Południowe). Doskonała lokalizacja, budynek przy wejściu do metra, obok przystanek tramwajowy i autobusowy. 3min do gmachu Politechniki! W pobliżu dużo sklepików i punktów usługowych.

Mieszkanie składa się z 4 niezależnych pokoi + kuchnia (wyposażona w AGD) + łazienka z wanną. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane, łącznie z AGD. Każdy pokój posiada okno, jest przestronny i jasny.

Cena: 4000zł + media. Kaucja wymagana.

Do wynajęcia od zaraz.

Oglądanie bezpłatne. Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania Umowy Najmu

Karolina Buda

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem/łam poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu