Warszawa, Śródmieście, ul. Piękna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 400 PLN
Powierzchnia
63 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 63m2, piętro 3/5 (jest winda), w kamienicy z 1953 roku. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji przy ulic Pięknej. Przystanki autobusowe i tramwajowe kilka minut od domu. Dużo atrakcji miasta, teatry, restauracje, sklepy, Park Łazienki.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
* przechodni Salon;
* oddzielna Kuchnia;
* Sypialnia 1;
* Sypialnia 2;
* Łazienka z wanną;
* WC;
* Pomieszczenie gospodarcze.

Nowoczesne, nieumeblowane mieszkanie po generalnym remoncie. Wbudowane szafy w pokoju, przedpokoju. Duże okna na wschód i zachód z widokiem na park. Idealne mieszkanie dla pracowników licznych ambasad w okolicy.

Cena: 4400zł + media wg zużycia. Kaucja wymagana.

Oglądanie bezpłatne. Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania Umowy Najmu.

Karolina Buda

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem/łam poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu