Warszawa, Mokotów, al. gen. Władysława Sikorskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 400 PLN
Powierzchnia
65,90 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
7

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 65,90m2, piętro 7/12, 2000r. Mieszkanie znajduje się przy al. gen. Sikorskiego, Mokotów. Doskonałe położenie mieszkania zapewnia świetny dojazd do centrum (4 km) oraz pozostałych dzielnic Warszawy. Pobliskie przystanki autobusowe zapewniają dogodną komunikację. W pobliżu liczne żłobki, przedszkola, szkoły, przychodnie, szpitale i lokalne sklepy. W bliskiej odległości znajdują się: Galeria Mokotów, Centrum Sadyba Best Mall.

Apartament o powierzchni 65,9 m2 składa się z salonu (26,2 m2) z na wpółotwartą kuchnią (11,7 m2), jednej sypialni (16,3 m2) oraz łazienki (4,6 m2). Przestrzeń została funkcjonalnie podzielona. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2012 roku, do wykończenia mieszkania użyto bardzo dobrej jakości materiałów. Nowoczesna kuchnia jest wyposażona w meble i pełne AGD. Z salonu i sypialni jest wyjście na zadaszony balkon (4,0 m2) zabezpieczony siatką ochronną dla zwierząt. W mieszkaniu znajdują się duże przeszklenia, skierowane na wschód. W salonie oraz sypialni zainstalowano niezależne klimatyzatory. W przedpokoju oraz sypialni znajdują się dwie duże szafy wnękowe.

Możliwe najmu miejsca parkingowego w garażu podziemnym w cenie 250zł.

Cena: 3400zł + 600zł czynsz administracyjny. Kaucja 3300zł.

Oglądanie bezpłatne. Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania Umowy Najmu.

Ilona Podwika

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem/łam poinformowany/a o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu