Warszawa, Mokotów, al. Wyścigowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 400 PLN
Powierzchnia
78 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni, 78 m2, Piętro 1/4, 2012 r. Mieszkanie znajduje się przy al. Wyścigowej, Mokotów. Blisko centrów handlowych, komunikacji miejskiej, w tym metra. Po sąsiedzku tor wyścigów konnych. Budynek zlokalizowany w kolejnej linii zabudowy od głównej ulicy dzięki czemu jest cicho.

Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi oraz dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Wzdłuż całego mieszkania balkon wychodzący na stronę wyścigów konnych. Mieszkanie w atrakcyjnym, kameralnym budynku apartamentowym. Mieszkanie jest w pełni urządzone, gotowe do zamieszkania.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej, płatne dodatkowo 200 PLN/mc.

Cena: 3400 zł+ opłaty eksploatacyjne (media), ok. 300PLN/mc. Kaucja jednomiesięczna. Do wynajęcia od 01.04.2020 r.

Oglądanie bezpłatne. Prowizja płatna tylko w przypadku podpisania Umowy Najmu.

Kamila Filip

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Top Brokers Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Top Brokers Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Solidarności 117/502, 00-140 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@topbrokers.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu