Komfortowe 5 pokoi, ogródek

Dom (Segment środkowy) na wynajem
9 600,00 PLN , Pow. 124 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
124 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Warszawa Włochy Stare Włochy
Liczba pięter:
2
Numer oferty:
TB#873124
Powierzchnia działki:
150 m2
Cena za m2:
77,42 PLN
Do wynajęcia 5-pokojowy 2-piętrowy segment 124m2 z 2012r. na działce 150m2, Stare Włochy.

Idealny dla rodziny.

Cena: 9 600 zł + media wg zużycia. Wymagana kaucja.

Wygodna lokalizacja, blisko liczne sklepy i punkty usługowe, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, drogeria, apteka, jedynie 10 min. samochodem do CH Atrium Reduta i CH Blue City (w każdym m.in. food court i kino). Tylko 3 min. pieszo do przystanków autobusowych i stacji kolejowej Warszawa Włochy, 12 min. samochodem do lotniska Chopina. W bliskiej okolicy trzy parki.

= I piętro:
* salon z otwartą kuchnią, jadalnią, wyjściem na taras i do ogródka: rozkładana kanapa, stół, krzesła, komoda, TV, szafka RTV, kominek;
* aneks kuchenny: duża lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka;
* łazienka: prysznic, umywalka, wc;
* korytarz;

= II piętro:
* sypialnia 1: podwójne lóżko, pojemna szafa, stoliki nocne, TV, szafka RTV;
* sypialnia 2 z wyjściem na balkon: rozkładana kanapa, pojemna szafa, biurko, krzesło, regał;
* sypialnia 3: 2 szafy;
* łazienka z oknem: wanna z funkcją prysznica, umywalka, wc;
* korytarz.

Do dyspozycji Najemcy dwa miejsca parkingowe: wiata oraz miejsce przed domem. 

Osiedle zamknięte, monitorowane.

Nieprawidłowy adres E-mail