Lokal z witryną w ciągu handlowym z parkingiem

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
1 500 000,00 PLN , Pow. 120 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
120 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Warszawa Bemowo Bemowo-Lotnisko
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
TB#751249
Cena za m2:
12 500,00 PLN
Na sprzedaż 3 kondygnacyjny pawilon handlowo-usługowy 120 m2 z witrynami, Bemowo-Lotnisko.

Pawilon w kameralnym ciągu handlowym, w otoczeniu gęstej zabudowy jedno- i wielorodzinnej. Witryny, niezależne wejście, duży parking (ogólnodostępny) przed budynkiem. Znakomity na profesjonalne usługi: działalność medyczną, salon beauty, biuro rachunkowe, kancelarię, pracownię projektową, gabinety terapeutyczne lub konsultacyjne. Obecnie całość jest wynajęta przez trzy firmy.

* magazyn.

Wygodna lokalizacja, blisko liczne sklepy i punkty usługowe, apteka, poczta, basen, weterynarz. W pieszej odległości żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, jedynie 3 min. pieszo do przystanków tramwajowych i autobusowych. Duży ruch pieszy i samochodowy.

Zakup dotyczy udziału we własności budynku stanowiącego odrębną nieruchomość wraz ze (zbywalnym) prawem do wyłącznego korzystania wskazanego pawilonu handlowo-usługowego (podział quoad usum). Grunt w użytkowaniu wieczystym (właściciel Skarb Państwa). Dla nieruchomości gruntowej jest założona księga wieczysta. Lokal jest dostępny za gotówkę lub na kredyt zabezpieczony na innej nieruchomości, który bezpłatnie pomożemy uzyskać.

Zapraszam do obejrzenia na miejscu, zadzwoń od razu i umów się na spotkanie! Oferta biura nieruchomości, więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl