Nowoczesne dwa pokoje dla pierwszego najemcy

Mieszkanie na wynajem
2 800,00 PLN , Pow. 36 m2
Powierzchnia:
36 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Bemowo Chrzanów , Szeligowska
Rok budowy:
2025
Piętro:
5 na 5
Numer oferty:
TB#469649
Cena za m2:
77,78 PLN
Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 36 m2, piętro 5/5 z windą, w budynku z 2025 r. przy ul. Szeligowskiej, Bemowo, Chrzanów.

Czeka na pierwszego lokatora, idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt

Cena: 2 800 zł + 1000 czynsz administracyjny + 150 zł zaliczki na media (prąd, woda) za osobę. Kaucja 4 000 zł.

Znakomity dostęp do komunikacji miejskiej, tylko 3 min. pieszo do przystanków autobusowych, 4 min. pieszo do metra Chrzanów (M2, planowane uruchomienie na przełomie 2026/27). W okolicy sklepy spożywcze, poczta, paczkomat, apteka, salon fryzjerski, kebab. Blisko żłobek, przedszkole i szkoła. Nieopodal Park Górczewski.

Mieszkanie to:
* salon 16,2 m2 z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: rozkładana sofa, stolik kawowy, szafka rtv;
* aneks kuchenny: lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, okap;
* sypialnia 10 m2: dwuosobowe łóżko, duża szafa;
* łazienka 4,2 m2: prysznic, umywalka, WC, pralka;
* przedpokój 3,5 m2: szafa w zabudowie;
* balkon 3,7 m2.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowe, dodatkowo płatne 300 zł.

Nieprawidłowy adres E-mail