Trzy pokoje z oddzielną kuchnią, garaż

Mieszkanie na wynajem
3 500,00 PLN , Pow. 72 m2
Powierzchnia:
72 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Praga-Południe Gocław , gen. Bronisława Bohaterewicza
Rok budowy:
1995
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
TB#995883
Cena za m2:
48,61 PLN

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 72 m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1995r. przy ul. Bohaterewicza, Praga-Południe Gocław.

Idealne dla rodziny lub pary.

Cena: 3 500 zł + 1 240 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja.

Wygodna lokalizacja, blisko popularnego Parku Balaton z jeziorkiem, kawiarnią na wodzie, placem zabaw i ogólnodostępną siłownią. Blisko liczne sklepy i punkty usługowe, Galeria Gocław, CH Promenada, przedszkole, szkołą podstawowa, przychodnia. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, 2 min. pieszo do przystanków autobusowych.

Mieszkanie to:
* salon 20m2 z wyjściem na loggię: skórzana sofa, fotel, stół z krzesłami, komoda, szafka RTV;
* sypialnia 11,5m2: rozkładana sofa, pojemna szafa;
* sypialnia 13,5m2: łóżko jednoosobowe, duża szafa, komoda, biurko, krzesło;
* łazienka 5m2: wanna z funkcją prysznica, umywalka, lustro, szafka, pralka;
* osobna kuchnia 10,5m2 z oknem: zmywarka, lodówka piekarnik, kuchenka, stół z krzesłami;
* toaleta: WC, umywalka;
* przedpokój 9,5m2: duża szafa, lustro i komoda;

Możliwość wynajęcia garażu 15m2 w tym samym budynku, dodatkowo płatne.

Nieprawidłowy adres E-mail