Wygodne 2 pokoje tuż przy metrze, garaż

Mieszkanie na wynajem
4 400,00 PLN , Pow. 50,40 m2
Powierzchnia:
50,40 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Targówek Bródno , Ludwika Kondratowicza
Rok budowy:
2005
Piętro:
4 na 11
Numer oferty:
TB#864489
Cena za m2:
87,30 PLN
Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50,4m2, piętro 4/11 z windą, w budynku z 2005r. przy ul. Kondratowicza, Targówek Bródno.

Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta dla osób niepalących.

Cena: 4400 zł + 1000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd. Kaucja 5000 zł.

Świetna lokalizacja, przy budynku metro Kondratowicza (M2), blisko liczne przystanki autobusowe, wygodny wjazd samochodem na trasy szybkiego ruchu. W okolicy sklepy i punkty usługowe, apteka, poczta, salon fryzjerski, salon kosmetyczny, przychodnia, klinika stomatologiczna, drogeria, kawiarnia, pizzeria. urząd dzielnicy. W promieniu 10 min. pieszo są trzy żłobki (do najbliższego 4 min. pieszo), trzy przedszkola (najbliższe 3 min. pieszo), szkoła podstawowa. Tylko 8 min. pieszo do lasu Bródnowskiego.

Mieszkanie to:
* salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: sofa z funkcją spania 160x200 cm (brak na zdjęciach), szafka rtv, telewizor, stół i 3 krzesła;
* aneks kuchenny: lodówka, zmywarka, piekarnik, kuchenka, stół, 2 stołki;
* sypialnia/pokój: pojemna szafa;
* łazienka: wanna, pralka, wc, umywalka;
* przedpokój: duża szafa na ubrania i buty;
* balkon.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym obowiązkowe, dodatkowo płatne 300 zł.

Jest możliwość doposażenia/domeblowania mieszkania przez właściciela po uzgodnieniu z Najemcą.

Nieprawidłowy adres E-mail