Komfortowe dwa pokoje, klimatyzacja, garaż

Mieszkanie na wynajem
7 500,00 PLN , Pow. 56 m2
Powierzchnia:
56 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Wola Czyste , Przyokopowa
Rok budowy:
2022
Piętro:
3 na 8
Numer oferty:
TB#316397
Cena za m2:
133,93 PLN
Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 56 m2, piętro 3/8 z windą, w budynku z 2022 r. przy ul. Przyokopowej, Wola Czyste.

Idealny dla singla/singielki lub pary.

Cena: 7 500 zł + 1 500 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd, internet i TV. Kaucja dwumiesięczna.

Znakomita lokalizacja, w pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, szkoły, przedszkola oraz placówki medyczne. Niedaleko popularne CH Wola Park oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Kilka minut pieszo do przystanków autobusowych, tramwajowych oraz metra Płocka (M2). W sąsiedztwie tereny zielone: Park Szymańskiego, Park Sowińskiego oraz Park Moczydło, idealne na spacery, rekreację i odpoczynek na świeżym powietrzu.

Mieszkanie to:
* salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: klimatyzacja, rozkładany narożnik, stół z krzesłami, telewizor, soundbar, stolik kawowy;
* aneks kuchenny: lodówka, zmywarka, piekarnik z funkcją mikrofali, płyta indukcyjna, ekspres do kawy;
* sypialnia: 2-osobowe łóżko, duża szafa w zabudowie, biurko, telewizor;
* łazienka: prysznic, pralko-suszarka, WC, umywalka;
* przedpokój: pojemna szafa, tapicerowane siedzisko;
* balkon: widok na centrum Warszawy.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowe, dodatkowo płatne 500 zł.

W oknach rolety zaciemniające, sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją przez aplikację.

Budynek z monitoringiem, jest ochrona.